O sobie

Witam Cię na moim blogu DevCezz! Nazywam się Cezary Sanecki i na co dzień jestem programistą Java💻. Miejsce, w którym się znajdujesz jest moim kawałkiem Internetu. Chcę się w nim dzielić z Tobą moją wiedzą i przemyśleniami ze świata IT. Nie zamykam się jednak na inne tematy!

Swoje pierwsze kroki pracy zawodowej stawiałem w branży budowlanej. Jednak po blisko 1,5 roku uznałem, że czegoś mi brakuje. Podczas bycia asystentem projektanta budowlanego znalazłem jednak swoją małą iskierkę, która rozpaliła we mnie pasję do programowania! Rozpoczęło się niewinnie od kilku niewielkich projektów, a skończyło na pełnoetatowej pracy jako programista Java, w której czuję się jak ryba w wodzie!

Jeśli chodzi o wykształcenie to posiadam tytuł magistra inżyniera budownictwa, jednak od kwietnia 2018r. programuję zawodowo. Przeszedłem żmudną drogę przebranżowienia nie korzystając z dobrodziejstw bootcampów. Dodatkowo skończyłem studia magisterskie z Informatyki. Chcę dzielić się z Tobą moim doświadczeniem zarówno tym, które posiadam oraz tym aktualnie zdobywanym w branży programistycznej. W tym celu postanowiłem założyć bloga we wrześniu 2020r.

Poza godzinami pracy dalej pogłębiam swoją wiedzę o kodowaniu jak i architekturze IT. Jednak nie samym programowaniem człowiek żyje, dlatego śledzę również wyniki piłkarskie oraz zagłębiam się w świat finansów. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem 💍.

Zachęcam Cię bardzo serdecznie do kontaktu poprzez maila kontakt@devcezz.pl.

Podziel się tym z innymi!